Reálná mapa do ETS2? To je MajooouMap!

Před MajooouMap

V lednu 2016 jsem si koupil hru Euro Truck Simulator 2. Tuto hru jsem si hned zamiloval a trávil jsem u ní dlouhé zimní večery. Avšak po nějaké době mně začalo vadit, že na originální mapě mi cesta z Prahy do Brna trvá jen pár minut. V té době jsem začal přemýšlet o své nové mapě, která by byla v měřítku 1:1.

Začátky byly těžké

V březnu 2016 jsem se podle videí a článků na internetu začal učit tvořit mapu v map editoru. Hodně věcí ale na internetu nebylo, a tak jsem se řadu věcí musel naučit sám, každopádně jsem začal tvořit svoji vlastní mapu 1:1. Počátečním bodem bylo Uherské Hradiště, které důvěrně znám.

První verze 1.0

Po půl roce práce jsem už věděl, že tvořit mapu není žádný med a mnohdy jsem se u toho zapotil, ale jsem rád že v listopadu 2016 jsem měl hotovou vůbec první verzi MajooouMap, která nebyla až tak velká a měla vícero chybiček, ale byl to začátek.

Přelomová verze MajooouMap 1.5

MajooouMap se od první verze neustále rozrůstá a stoupá na popularitě. Velký podíl na tom má hlavně verze 1.5, kterou si všimlo i několik Youtuberů, kteří ji také přidali na popularitě. Díky tomu všemu si tuhle verzi stáhlo skoro 8 500 hráčů.

MajooouMap 1.8

Rok 2018 se nesl v duchu změn. Nejvýraznější změnou bylo zpoplatnění mapy a to od verze 1.8. Bál jsem se mapu zpoplatnit ale jsem upřímně rád, že i přes to fanoušků neubylo, ba ještě přibyli. Druhou velkou změnou, která ale proběhla spíše na pozadí, bylo rozrůstání se týmu. Po konkurzu na post map-editora, do kterého se přihlásilo kolem 30 lidí, se nakonec 3 jedinci uchytili, takže se mapa mohla rozrůstat rychleji. 

MajooouMap nyní

MajooouMap se v roce 2019 nevídaně rozrostla. Aktuálně nabízíme 2 verze mapy: Free Demo verzi, která jde zdarma stáhnout, a pak FULL verzi, která je placená ale také výrazně větší a navíc nabízí i další VIP dodatky. Jsem rád, že fanoušků přibývá a nebojí se si za mapu zaplatit, určitě totiž nebudou litovat :-)

a27d24_dfad51a29b274f449f61f15eef999500_

Budoucnost MajooouMap

Budoucnost mapy máme už přibližně narýsovanou v myšlenkách. Postupně chceme předělat staré úseky mapy, aby byly vzhlednější a zároveň nás čeká tvorba nových území. V budoucnu se tedy můžeme těšit na příplatkové DLC k MajooouMap FULL.

Na závěr bych jen chtěl poděkovat všem, kteří si práce odvedené na MajooouMap váží a také bych všem chtěl vzkázat, že v budoucnu se je na co těšit!

Zakladatel a tvůrce mapy:

Marian Uherka (Majooou_cz)

Polešovice 563, 68737 Polešovice

DIČ: CZ9909075000

Fyzická osoba podnikající samostatně výdělečnou činností bez živnostenského listu od 1. ledna 2019